Hakkımızda

Hakkımızda

İplikçioğlu Ailesi olarak tuğla, kömür, akaryakıt,mobilya sektörlerinin yanında ekonominin lokomotifi sayılan inşaat sektöründe de bilgi ve tecrübemizle Afyonkarahisar da ilk sıralarda yer almaktayız.Grubumuzun faaliyet alanlarından biri olan inşaat sektörüne şirket kurucumuz  rahmetli Kemal İplikçioğlu tarafından 1986 yılında adımı atılmıştır.

İplikçioğlu ailesi olarak bugünlere gelmemizde manevi duyguları ve samimi düşünceleriyle  emanet ettiği bayrağı onun  özveri,disiplin,ve inancı doğrultusunda  sürdürmeye devam edeceğiz.

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her konumda büyük ve üstün teknoloji bilgisi gerektiren önemli projelere imza atarak sektörde ayrıcalıklı konumda olmak en büyük hedefimizidir. İnsanın en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmekte, firma bünyesine dahil olan her yeni proje ile birlikte teknik yeterliliğini ve kapasitesini de artırmaktadır.