Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

İplikçioğlu Grup olarak hedeflerimiz faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde üstün teknoloji bilgisi gerektiren ve önemli projelere imza atarak  ayrıcalıklı bir konuma yükselmeltir. İplikçioğlu Grup olarak insan en önemli kaynaktır prensibinden yola çıkarak grubumuzun tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içinde doğru ve dürüstlükten taviz vermeden büyümeyi hedeflemekteyiz. Çünkü gönülden inanıyoruz ki; en iyi yatırım geleceğe yapılan yatırımdır ve kalkınma eğitimli vatandaşlar sayesinde olur.

Biz İplikçioğlu Grup olarak hem bugün hem de gelecek için tasarlanmış yüksek kaliteli yaşam alanları inşa ediyoruz ve projelerimizin altına imzamızı atmaktan gurur duyuyoruz. İlkemiz, topluma hizmet etmek ve ülkemizin refahına sonsuz önem vermektir.

Çevreye karşı duyarlıyız, doğal kaynakları arttırarak toplumun yararına sunuyoruz. Biz, İplikçioğlu Grup olarak müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltecek yaşam alanları inşa etmeye; işlevsel ve estetik bağlamda birebir örtüşen güvenli yuvalar kurmaya devam edeceğiz. Her girişimimizde, insanoğluna olan bağımlılığımızı sürdüreceğiz.